FC Prishtina - Europa FC 5-0 All Goals

Author channel Europa League   2 нед. назад
1,557 views

17 Like   1 Dislike

25 Famous/Unforgettable Goals in Football History

25 Famous/Unforgettable Goals in Football History + Youtube: https://goo.gl/wCNQX3 + Twitter: https://goo.gl/YGtaEH + Facebook: https://goo.gl/bVMp4S + Instagram: https://goo.gl/yYXGmf Song: The End - Epic Instrumental

Lincoln Red Imps 1 - 4 Drita (29.06.2018 // by LTV)

https://www.facebook.com/LTVSPORT UEFA Champions League 2018-2019 preliminary round: Victoria Stadium in Gibraltar; Lincoln Red Imps Football Club 1-4 Football Club Drita (Kosovo) GOALS: Pedro Corral 61' // Liridon Leci 2' 105' (p) Xhevdet Shabani 120' Haxhi Neziraj 120'

Europa FC vs Prishtina FC (1:1) Gibraltar UEFA League 2018

Futboll UEFA Liga ne Gjibraltar mes FC Evropes dhe FC Prishtines (1:1) Nje realizim i kamermanit te M1-shit Besfort Hasanaj Chibis nga ndedshja dhe pastaj disa pamje te Gjibraltarit. FC Prishtina e ka siguruar një barazim të vlefshëm në Gjibraltar në duel me skuadrën vendëse, Europa FC, me të cilën luajti baras 1:1. Kjo ndeshje ishte e vlefshme për fazën parakualifikuese të Europa Leagues. Golin per vendas e shenoj minutën e fundit të pjesës së parë Enrique Carreno nga penalltia e dyshimte, të cilën e shkaktoi kapiteni Armend Dallku. Bardhekaltrit barazuan në minutën e 50-të përmes Meriton Korenicës nje evrogol nga gjuajtja e lirë. Falenderojme Eurokoha Reisen te cilet na mundesuan realizimin ne Gjibraltar.

20 Most Stupid Goalkeeper Mistakes In Football - Goalkeeping Fails

Thanks For Watching. Hit like and subscribe to see more videos. 20 Most Stupid Goalkeeper Mistakes In Football. Worst goalkeeper mistake. Funny football Goalkeeper Mistakes. Subscribe Here : https://www.youtube.com/channel/UCVq92mtfkxVGDy1wYlRMMMQ Check out this awesome channel : JakieMT 2nd: https://www.youtube.com/channel/UCtk1Yv__Jcsw2NWbmZcCqsA Music : Tobu - Colors [NCS Release] - YouTube https://www.youtube.com/watch?v=MEJCwccKWG0 If you want this video removed, do not hesitate to messege me. I will remove the video immediately.

Rangers 2:0 FK Shkupi ● Europa League Qualifying 12/07/2018

Rangers 2:0 FK Shkupi ● Europa League Qualifying 12/07/2018 ----------------------------------------­--------------------------------------- 👉 Facebook page https://www.facebook.com/pages/Football- History/490279404457262 👉 Facebook page https://www.facebook.com/pages/Football- Matches/852849401406980 ----------------------------------------­--------------------------------------- My other channels https://www..com/channel/UC8qJjmUdff0JHnKmJPwZk_w https://www..com/channel/UCVMqqQNPhWWkOBkM7FWfo3g https://www..com/channel/UC8qJjmUdff0JHnKmJPwZk_w ----------------------------------------­--------------------------------------- I must state that in NO way, shape or form am I intending to infringe rights of the copyright holder. Content used is strictly for research/reviewing purposes and to help educate. All under the Fair Use law. "Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use."

Comments for video: