Trakai vs Newi Cefn Druids 1-0 | EUROPA LEAGUE (Preliminary Round) *Highlights* (05/07/18)

Author channel The Football Globe   2 нед. назад
275 views

5 Like   0 Dislike

FC Prishtina - Europa FC 5-0 All Goals

Liverpool-Juventus 2-1 1/4 Champions League 2004/2005 Highlights

Europa FC vs Prishtina FC (1:1) Gibraltar UEFA League 2018

Futboll UEFA Liga ne Gjibraltar mes FC Evropes dhe FC Prishtines (1:1) Nje realizim i kamermanit te M1-shit Besfort Hasanaj Chibis nga ndedshja dhe pastaj disa pamje te Gjibraltarit. FC Prishtina e ka siguruar një barazim të vlefshëm në Gjibraltar në duel me skuadrën vendëse, Europa FC, me të cilën luajti baras 1:1. Kjo ndeshje ishte e vlefshme për fazën parakualifikuese të Europa Leagues. Golin per vendas e shenoj minutën e fundit të pjesës së parë Enrique Carreno nga penalltia e dyshimte, të cilën e shkaktoi kapiteni Armend Dallku. Bardhekaltrit barazuan në minutën e 50-të përmes Meriton Korenicës nje evrogol nga gjuajtja e lirë. Falenderojme Eurokoha Reisen te cilet na mundesuan realizimin ne Gjibraltar.

КПЛ-2018. 17 ТУР. ОБЗОР МАТЧА КАЙРАТ - ИРТЫШ 4:0

Levski Sofia vs Vaduz 3-2 | UEFA Europa League (Qualification) *Highlights* [17/07/18]

Levski Sofia vs Vaduz 3-2 | UEFA Europa League (Qualification) *Highlights* [17/07/18] The Football Globe Highlights

Trakai vs Newi Cefn Druids 1-0 | EUROPA LEAGUE (Preliminary Round) *Highlights* (05/07/18)

The Football Globe Highlights UEL

Comments for video: